10697 QUARZO BIANCO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10697 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3204kg |
| Block | 10697 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3204kg |
| Block | 10697 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2670kg |
| Block | 10697 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 7 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3204kg |
| Block | 10697 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 8 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2670kg |
| Block | 10697 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 9 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2670kg |